НАЗВА ПОСЛУГИ Скасування дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства
СТРОК НАДАННЯ 3 календарні дні з дня отримання заяви Одеським обласним центром зайнятості
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ безоплатно

1 заява роботодавця

Роботодавець забов’язаний звернутися до регіонального цетру зайнятості, про скасування дозволу за таких обставин:
1 трудовий договір (контракт) або гіг-контракт з іноземцем чи особою без громадянства припинено.
2 припинено виконання договору (контракту), укладеного між українським та іноземним суб’єктами господарювання, у зв’язку з яким був направлений іноземець або особа без громадянства.
3 центральний орган виконавчої влади,  що реалізує державну політику у сфері міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконій) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів, прийняв рішення при визнання іноземця або особи без громадянства біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, або особою без громадянства (частина 1 статті 4210 Закону)