НАЗВА ПОСЛУГИ  Підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи

ОПИС ПОСЛУГИ Для здійснення державної реєстрації юридичної особи необхідно надати державному реєстратору відомості про її кінцевого бенефіціарного власника. У разі підтвердження цих відомостей територіальний орган Міністерства юстиції України проводить державну реєстрацію та робить запис у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
СТРОК НАДАННЯ протягом 24 годин після надходження документів

ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ безоплатно

1. Заява про підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника.

2. Структура власності за формою та змістом, визначеними відповідно до законодавства.

3. Витяг, виписка чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи – нерезидента в країні її місцезнаходження – у разі, якщо засновником юридичної особи є юридична особа – нерезидент.

4. Нотаріально засвідчена копія документа, що посвідчує особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи, – для фізичної особи – нерезидента та, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, – для фізичної особи – резидента.

Вимоги до документів:

1. Документи мають бути викладені державною мовою.

2. Текст документів має бути написаний розбірливо (машино друком або від руки друкованими літерами).

3. Документи не повинні містити підчищення або дописки, закреслені слова та інші виправлення, не обумовлені в них, орфографічні та арифметичні помилки, заповнюватися олівцем, а також містити пошкодження, які не дають змоги однозначно тлумачити їх зміст.

4. Заява про державну реєстрацію підписується заявником. У разі подання заяви про державну реєстрацію поштовим відправленням справжність підпису заявника повинна бути нотаріально засвідчена