КОД   07-45
КОД ДІЯ   02457
НАЗВА ПОСЛУГИ Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель з посиланням на документи, на підставі яких відомості про використання земель внесені до Державного земельного кадастру
СУБ’ЄКТ НАДАННЯ   Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради
СТРОК НАДАННЯ 1 робочий день
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ Платно ( Розмір плати за надання послуги – 0.055 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року.

Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру.
Документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (або інформація (реквізити платежу) про сплату збору (внесення плати) в будь-якій формі, надані суб’єктом звернення.
Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою).