КОД    07-19
КОД ДІЯ      00069
НАЗВА ПОСЛУГИ   Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру
СУБ’ЄКТ НАДАННЯ  Центр надання адміністративних послуг Фонтанської сільської ради
ОПИС ПОСЛУГИ Щоб зареєструвати земельну ділянку, землевласник або уповноважена ним особа повинна подати заяву з прикріпленими документами. Якщо документи оформлені правильно та подані в повному обсязі, реєстратор вносить до Державного земельного кадастру відомості про формування земельної ділянки та присвоєння їй кадастрового номеру. На підтвердження державної реєстрації надається витяг з Державного земельного кадастру.
СТРОК НАДАННЯ   14 календарних днів з дня реєстрації відповідної заяви у структурному територіальному підрозділі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області
ПЛАТНІСТЬ ПОСЛУГИ  Безоплатно

ТЕРИТОРІАЛЬНІСТЬ

Документи подаються за місцем розташування земельної ділянки (Одеський район Одеської області)